Yhdistyksen kevätkokous/vaalikokous

Hei kaikki! Viikki-speksin hallituskausi on vaihtumassa ja uutta hallitusta etsitään toimikaudelle 2021-2022. Uusi hallitus valitaan yhdistyksen kevätkokouksessa lauantaina 29.5. klo 14. Kokous järjestetään etänä Skypessa. Linkki etäyhteyteen. Asialistan löydät liitteenä sähköpostista (jäsenet).


Jos et pääse kokoukseen paikalle, mutta haluaisit hakea hallitukseen, voit hakea hallitusvirkaa etukäteen tämän lomakkeen kautta. Hallitusvirkoihin sekä muihin luottamustehtäviin voit tutustua nettisivuillamme.

Kokouksessa keskustellaan myös pandemian ajankohtaisista vaikutuksista yhdistyksen toimintaan, varsinkin produktioon liittyen.

Nähdään kokouksessa!

1 katselukerta0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

YHDISTYKSEN KESÄKOKOUS

Yhdistyksen kesäkokous TIIVISTELMÄ Aika 20.07.2021, klo 18 Paikka Skype-etäkokous Tilinpäätöksen, toimintakertomuksen ja toiminnantarkastajien lausunnon esittäminen Käytiin yhdessä läpi talouskertomus

HALLITUKSEN KOKOUS II 

Viikki-speksi ry:n hallituksen kokous II TIIVISTELMÄ Aika: 13.07.2021 klo 18 Paikka: Pupu-klusteri, Small rooms, Mechelininkatu 3 D Hallinnolliset asiat a. Toimintakertomus 2020-21 Tehtiin pieniä muut